Spotkanie informacyjne w sprawie obwodnicy w Kicinie

Już 4 sierpnia w szkole podstawowej w Kicinie przy ul. Gwarnej 1 o godz. 16.00, odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie przebiegu północno-wschodniej obwodnicy aglomeracji poznańskiej na terenie gminy Czerwonak.

Spotkanie organizowane jest przez władze Gminy i Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu i obecny będzie na nim projektant inwestycji.

Zachęcamy do przybycia i dyskusji mieszkańców Gminy Czerwonak, a także innych Gmin, zważywszy na kontrowersyjny plan przebiegu zakładający wycinkę części zasobów Puszczy Zielonki oraz wyburzenia zabudowy mieszkaniowej na odcinku Kliny/Mielno, podobnie, jak to będzie miało miejsce w innych gminach!

Dotychczas spotkania odbyły się już w gminach Suchy Las, Pobiedziska, Kleszczewo, Kostrzyn oraz Swarzędz i każdorazowo budziły wiele emocji związanych z planowaną trasą inwestycji.232

 

1 Comment

  1. […] Spotkania informacyjne ze społecznością lokalną w poszczególnych gminach powiatu poznańskiego, poświęcone projektowanej obwodnicy zaplanowano na okres wakacyjny. W gminie Czerwonak spotkanie takie planuje się na 4 SIERPNIA W SZKOLE W KICINIE O GODZINIE 16.00. […]

Dodaj komentarz